Czerwony namiot, kolorowe ozdoby, stół, obrus, książki, koszyk wiklinowym, krzesła, Basia, Jola Czerwony namiot, kolorowe ozdoby, stół, obrus, książki, koszyk wiklinowym, krzesła, Basia, Jola

Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne.

W niedzielę 4 września nasza Biblioteka wraz z Filią wzięła udział w Dożynkach Powiatowo-Gminno-Parafialnych w Zielonej. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy stoisko🤩, na którym zarówno dzieci👶🧒 jak i dorośli🧑‍🦳🧑🧑‍🦰 mogli znaleźć coś dla siebie😉.

Boisko szkolne, namiot biblioteczny, baner, trawawa, stoły, obrusy, książki, dekoracje, Basia, Jola

Fot. by Serhii Tomko

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki🎨 i malowanie twarzy🧑‍🎨, dla trochę starszych gry i zabawy logiczne🧠. Każdy kto nas odwiedził mógł wyrazić swoją sympatię do nas przybjając piątkę✋ bibliotece 📚 i otrzymać wyjątkowy cytat📜 w prezencie. Bibliotekarze rozmawiali również z uczestnikami dożynek o literaturze📖, książkach📚, szczególnie o tych najnowszych i najchętniej czytanych, zachęcając przy tym do odwiedzania biblioteki😉.Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i podziękowań za nasze działania, z czego niezmiernie się cieszymy😊. Kochani dziękujemy że jesteście z nami❤️. Dzięki temu nasza praca ma sens.

Fot. by Serhii Tomko

Mężczyzna, krawat, długie włosy