Wewnątrz, stoły, krzesła, ciastka, kubki, liście, lampion, książki, kobiety, okna, mikrofon Wewnątrz, stoły, krzesła, ciastka, kubki, liście, lampion, książki, kobiety, okna, mikrofon

Dzień Seniora

W dniu 22.10.2022 roku w naszej Bibliotece obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Seniora.

Nasi Seniorzy przyjęli zaproszenie i tłumnie przybyli na spotkanie. Wesołym akcentem popołudnia w Bibliotece była zabawa w Karaoke dla Seniora oraz rozmowy snute śród jesiennej scenerii przygotowanej specjalnie na tę okoliczność.

Były konkursy, prezenciki😉i wspaniała atmosfera. Biblioteka rozbrzmiewała kolejny raz śmiechem i radością za co serdecznie dziękujemy ❤❤❤!