Park Krasińskich, dzieci, drzewa, liście, kobiety, parasol Park Krasińskich, dzieci, drzewa, liście, kobiety, parasol

Noc bibliotek

Młodzi dla młodych To akcja realizowana z inicjatywy lokalnej młodzieży, w celu poznania pasji i zainteresowań młodych ludzi oraz pokazania ich indywidualności.

Chcemy dać znać, że młodzież to ciekawi ludzie z pasją i obalić stereotypy wokół nas panujące.

Będziecie mogli się spotkać z osobami, które na naszym lokalnym terenie żyją swoimi zainteresowaniami, porozmawiać z nimi przy herbacie. Może znajdziecie nową pasję lub poznacie kogoś z kim będziecie ją dzielić?

Wydarzenie odbędzie się w formie wystawy, mini koncertów, wywiadów, warsztatów i pokazów! Mamy mnóstwo możliwości do pokazania co można robić, jeśli tylko się chce pokochać coś całym sercem. Wszystko będzie zahaczało od muzyki, przez poezję, rysunek, fotografię aż po kaligrafię.

Mężczyzna, krawat, długie włosy

Informatyk