Park Krasińskich, dzieci, drzewa, liście, kobiety, parasol Park Krasińskich, dzieci, drzewa, liście, kobiety, parasol

Wakacyjna oferta

Akcja Lato w Bibliotece III edycja.

Kochani nadszedł wyczekiwany czas wakacji🏖️ i letniego wypoczynku🍹🐬😁, dlatego zapraszamy Was w szaloną Podróż Dookoła Świata🌍🌏🌎 z Gminną Biblioteką Publiczną w Krasnem w ramach III edycji Akcji ,,Lato w bibliotece”🏖️📚😁.

Podczas naszych spotkań udamy się w niezwykłą podróż w świat🌎. Odbędziemy wędrówkę pełną zabawy😃 z mnóstwem przygód🏞️. Poznamy smaki🥘😝, dźwięki📢 i rekwizyty✂️😶‍🌫️, stroje🥻👗, zwyczaje i obrzędy charakterystyczne dla niezwykłych miejsc na naszej planecie🌎. Poszukamy odpowiedzi na pytania: Czy ,,Ameryka już odkryta?🤔 A Afryka dzika?🤔 Co kryje Australia? 🤔Gdzie leży Azja?🤔 Czy na Antarktydzie da się żyć?🤔 Co kryje Europa? Jakich nowych rzeczy się dowiemy, co odkryjemy? Będziemy także czytać baśnie z różnych zakątków świata, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Nie zabraknie również zajęć wspierających talenty i zdolności naszych młodych czytelników oraz zabaw i animacji na świeżym powietrzu z odległych zakątków świata.

Zapowiada się niesamowita przygoda! Dołącz do nas!

Zajęcia odbywać się będą w II terminach:

1. 25-29 lipca 2022 r w godzinach 10.00-14.00

2. 22-26 sierpnia 2022 r w godzinach 10.00-14.00

Zapraszamy dzieci w wieku 8 -14 lat.

Zgłoszenia do 21 lipca 2022 roku do godziny 16.00 pod nr tel. 23 6710217

Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo do udziału w zajęciach mają dzieci które nie brały udziału we wcześniejszej edycjach Akcji ,,Lato w bibliotece”.

Mężczyzna, długie ciemne włosy

Informatyk